پلتفرم فیلیمو و نماوا چگونه برنامه هایی هستند؟

نوشته شده در 24 اردیبهشت 1403
آموزش نصب فیلیمو و نماوا بر روی تلویزیون

امروزه برای بیشتر افراد برنامه های تلویزیونی بسیار کسل کننده شده و جذابیت خود را از دست داده است و برای همین مدت ها به دنبال رفع این مشکل بودند تا زمانی که مهندسان تلویزیون هایی طراحی کردند که درآن ها میشد برنامه هایی برای تماشای فیلم و سریال های جذاب نصب کرد و توسط همین برنامه ها مردم به گذراندن اوقات فراغت خود توسط تلویزیون خود بدون نیاز به رفتن به سینماها می پردازند.

در گذشته مردم توسط فلش کارت ها و مموری ها فیلم را از مغازه های به خصوصی تهیه می کردند و این فلش را به درگاه های موجود در پشت تلویزیون متصل می کردند و فیلم های مورد علاقه ی خود را تماشا می کردند.که این کار هم هزینه بر بود و هم مشکلات خودش را داشت.

اکنون با نصب برنامه ها و پلتفرم های مخصوص فیلم و سریال بسیاری از مشکلات برطرف شده و با نصب یک برنامه ی ساده شما می تواید از تنوع برنامه ها لذت ببرید یکی از این برنامه ها پلتفرم فیلیمو و نماوا است که در ادامه نحوه ی نصب و کار کردن با آن را بر روی تلویزیون توضیح می دهیم.

برنامه های فیلیمو و نماوا چه جور برنامه هایی هستند؟

این پلتفرم ها مانند یک جعبه ی عمل می کنند که درون آن ها پر از فیلم و سریال و انیمیشن های قدیم و جدید است که شما با یک جست و جوی ساده می توانید هر برنامه ای که به دنبال آن هستید را به راحتی پیدا کنید.حائز اهمیت است که این برنامه ها فقط در روی تلویزیون های هوشمند قابلیت نصب دارند و اگر تلویزیون غیر هوشمند دارید بهتر است اول در روی گوشی هوشمند خود این برنامه را نصب کنید و سپس گوشی را به تلویزیون غیر هوشمند متصل کنیدو به این ترتیب می توانید به برنامه های این دو پلتفرم دسترسی داشته باشید.

آموزش نصب فیلیمو و نماوا بر روی تلویزیون

نحوه ی نصب پلتفرم فیلیمو

1.ابتدا باید برای خود یک تلویزیون هوشمند بخرید و این تلویزیون را راه اندازی کنید.

2.در این مرحله وارد قسمت خانه و وارد رابط کاربری تلویزیون خود می شوید که  در این قسمت شما باید یا گزینه ی وای فای را پیدا کنید یا گزینه ی اتصال به اینترنت را کلیک کنید و منتظر بمانید تا پس از ورود رمز وای فای اتصال تلویزیون به وای فای برقرار شود.

3.در مرحله ی بعد نوبت به دانلود این برنامه می رسد که در تلویزیون های مانند تلویزیون الجی ،تلویزیون سامسونگ،تلویزیون فیلیپس این دانلود را می توانید از طریق گوگل پلی استور دانلود کنید ولی اگر تلویزیون شما دارای آپ استور تخصصی خودش است بهتر است این دانلود را از این طریق انجام دهید.

4.در گوگل پلی استور برنامه ی فیلیمو رو سرچ می کنیم و بر روی گزینه ی دانلود این برنامه می زنیم و بعد از چند ثانیه این برنامه شروع به دانلود می شود.

5.پس از اتمام دانلود بر روی این پلتفرم کلیک می کنیم و گزینه ی (open) را انتخاب می کنیم و برنامه باز می شود و شما می توانید هر فیلم وسریالی که دوست دارید تماشا کنید.

نصب نماوا بر روی تلویزیون

برای نصب این پلتفرم از دو را امکان پذیر است که در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم:

روش اول:

استفاده از مرورگر وب در تلویزیون های هوشمند می باشد که بعد از آن آدرس نماوا را در این مرورگر جست و جو می کنیم و سپس از طریق لینک دانلود شروع به دانلود برنامه ی مورد نظر می کنیم و در اتمام دانلود بر روی گزینه ی نصب کلیک می کنیم تا این برنامه بر روی تلویزیون های ما نصب شود.

روش دوم:

ماند نرم افزار فیلیمو می توان آن را از گوگل پلی استور دانلود کنیم به ترتیب که بعد ازاطمینان اتصال تلویزیون به اینترنت وارد گوگل پلی استور شوید و نرم افزار فیلیمو را در آن سرچ کنید و سپس اقدام به دانلود و نصب این برنامه بر روی تلویزیون خود بکنید.

معمولا نصب این پلتفرم ها در تمامی تلویزیون ها یکسان است اما ممکن است کلماتش شبیه به هم نباشد و از کلمات انگلیسی هم معنی و مترادف با کلمات گفته شده استفاده شود ولی ساختار و مراحل کلی نصب همانند مراحلی که گفته شد می باشد.

کلام آخر

اگر به دنبال تلویزیونی می گردید که پلتفرم های فیلم و سریال به راحتی بر روی ان نصب شود بهتر است برای خودتان یک تلویزیون هوشمند تهیه کنید که کار با آن بسیار ساده و کاربردی می باشد.این پلتفرم ها دارای تمامی برنامه ها و فیلم های به روز و قدیمی می باشد که با یک جست و جوی ساده شما می توانید آن ها را پیدا کنید.

روند نصب این پلتفرم ها در تمامی تلویزیون ها یا از طریق مرورگر وب یا از طریق گوگل پلی استور یا از طریق برنامه ی بازار صورت می گیرد که بعد از دانلود این برنامه شما برای دسترسی داشتن به محتویات آن باید پلتفرم ها را نصب کنید

 

سوالات متداول
خیر باید ابتدا در یک گوشی هوشمند یا لب تاب نصب کرد سپس آن را به تلویزیون وصل کرد
بله تقریبا یکسان است و فقط ممکن است کلمات آن کمی فرق کند
جستجو
آخرین مقالات